fbpx
Kilka słów

O mnie

Jeśli tutaj trafiłeś to prawdopodobnie interesuje Cię kim jestem?

Zatem Witaj!

Nazywam się Sebastian Gąsiewski

Jestem Web Developerem z pasji. Projektowanie i tworzenie stron internetowych to coś, co sprawia mi wiele radości. Dlatego z wielkim entuzjazmem podchodzę do wykonywanych przeze mnie obowiązków. Poniżej przedstawię Ci nieco dokładniej moją osobę. 

Sebastian Gąsiewski
Sebastian Gąsiewski, CEO Media&Website
Od czego się zaczęło?

Aktywny Bloger
Web Developer

Mieszkam w Amsterdamie, tutaj także prowadzę firmę Media&Website, która świadczy usługi w zakresie budowania stron internetowych oraz content marketingu.

Swoją działalność zacząłem od tworzenia blogów, głównie niszowych, zatem głównie specjalizuje się w tych obszarach. Tworzenie blogów firmowych czyli tzw. content marketing to coś co uwielbiam najbardziej. Mam w tym spore doświadczenie, co najlepiej udało mi się pokazać odnosząc sukces z moim autorskim blogiem www.zdrowylifestyle.pl, gdzie spora część artykułów się bardzo dobrze wypozycjonowała. 

Jednak z racji na całą złożoność prowadzenia blogów, zacząłem się edukować z zakresu tworzenia stron internetowych oraz ich optymalizacji. Na dzień dzisiejszy dysponuje ogromną wiedzą, która pozwala mi tworzyć dla wielu firm profesjonalne strony internetowe oraz prowadzić dla nich blogi firmowe. Zakres moich usług stale się powiększa, gdyż to właśnie pasja do tego zawodu pcha mnie dalej w kierunku rozwoju.

Moje umiejętności

1. Projektowanie stron dla Firm

Jako przedsiębiorca sam wiem, jak ważna dla firmy jest obecność w internecie. Reklama jest dźwignią handlu, a internet daje nam do tego najlepsze narzędzia. Z profesjonalnie wykonaną stroną internetową można efektywnie pozyskiwać klientów z ruchu organicznego (czyli np. wyszukiwarka Google). W zależności od Twoich potrzeb przygotuję dla Ciebie stronę, która będzie wyglądać nowocześnie i profesjonalnie. 

Strona internetowa dla firm
Optymalizacja Pod Kątem SEO​

2. Optymalizacja pod kątem SEO

Tak jak wspomniałem, aby być widocznym w internecie i pozyskiwać ruch organiczny trzeba mieć dobrze zoptymalizowaną stronę pod wyszukiwarki takie jak Google czy Yahoo. Gwarantuje Ci, że przygotowana strona internetowa będzie zoptymalizowana pod każdym kątem. Wiem jak stworzyć stronę przyjazną wyszukiwarkom.

3. Blog firmowy

Oferuję także stworzenie od podstaw bloga firmowego, opiekę nad nim oraz zadbanie o regularną publikację wpisów. Oprócz możliwości stworzenia bloga oferuję także publikację wartościowych artykułów, pisanych przeze mnie oraz mój zespół. Sam jestem doświadczonym copywriterem, ponadto wyszkoliłem wielu innych copywriterów SEO. Jeśli więc interesuje Cię blog firmowy, mam wiele do zaoferowania. 

Blog Firmowy​
Plan Opieki Nad Stroną Internetową​

4. Plan opieki nad stroną internetową

Plan opieki nad stroną internetową, to usługa która pozwala zaoszczędzić Twój czas i deleguje opiekę nad stroną właśnie do mnie. Jako, że przez lata wypracowałem sprawdzone metody, jak skutecznie zarządzać stroną internetową, mogę zaoferować swoją pomoc. Jeśli interesuje cię ten rodzaj usługi, kliknij proszę przycisk poniżej. 

Zapraszam Cię także, do śledzenia moich profili na portalach społecznościowych!
Darmowa wycena projektu

Kliknij obok aby przejść do formularza kontaktowego!

Konsultacja w sprawie wyceny projektu jest darmowa. 

Napisz do mnie wiadomosc!