fbpx
Jak wygląda nasza współpraca

Krok po kroku

Współpraca

Jaka jest cena usługi?

Koszt strony internetowej  jest bardzo różny i zależy od potrzeb klienta. Inna będzie wycena dla sklepu internetowego z setkami produktów, a inna przy prostej stronie, która ma służyć jako „wizytówka” firmy. Dlatego cena w dużej mierze zalaeży od projektu. Jednakże mamy bardzo konkurencyjne ceny, w porównaniu do konkurencji. Zapraszam na darmową konsultacje, podczas której będziemy w stanie wycenić projekt.

Co klient dostaje w zamian?

Zajmujemy się całym zapleczem tworzenia stron, tak abyś Ty mógł skupić się na budowaniu biznesu. Od rejestracji domeny, wyboru hostingu, poprzez zaprojektowanie, wykonanie oraz publikację. Dodatkowo oferujemy plan opieki nad stroną internetową, czyli monitorujemy jej prawidłowe działanie. 

Jak wygląda współpraca?

 • Darmowa konsultacja

  W trakcie tej rozmowy, chciałbym się dowiedzieć jakiej strony potrzebujesz, jak miała by wyglądać oraz przede wszystkim jakie funkcje ma spełniać. Na podstawie rozmowy oraz przeprowadzonego wywiadu, będę mógł zaproponować najlepsze rozwiązanie. 

 • Zdefiniowanie projektu

  Na podstawie przeprowadzonej wcześniej rozmowy oraz wypełnionego kwestionariusza przedstawiamy zalecane rozwiązania oraz sugestie. 

 • Przedstawienie oferty

  Jeśli zaproponowane rozwiązania odpowiadają Twoim oczekiwaniom, przedstawiamy konkretną ofertę współpracy. W ofercie dokładnie będzie określone, co od Nas dostaniesz oraz czego będziemy potrzebować od Ciebie. 

 • Podpisanie umowy

  Po omówieniu oferty, dokonujemy ewentualnych zmian i dostarczamy ostateczną umowę współpracy. 

 • Realizacja projektu

  W tym etapie zaczynamy budowę Twojej strony internetowej zgodnie z wcześniej ustalonymi szczegółami. Oczywiście włącznie z rejestracją domeny oraz hostingu. 

 • Finalizacja

  Dostarczamy zbudowaną stronę internetową wraz ze wszystkimi detalami. Dodatkowo na koniec w prosty sposób uczymy naszego klienta jak może samodzielnie aktualizować swoją stronę, jeśli nie zdecyduje się na Naszą opiekę nad stroną internetową.

Gwarancja satysfakcji!

W MediaWebsite dbamy o zadowolenie klienta. Projekt zostaje ukończony w momencie gdy klient zdecyduje że projekt spełnia jego oczekiwania. Czujemy się odpowiedzialni za powierzone Nam zadania, zdajemy sobie sprawę, że naszymi partnerami są przedsiębiorcy dla których liczy się skuteczność. 

Darmowa wycena

Kliknij obok i zapisz się na darmową konsultacje!

Napisz do mnie wiadomosc!